Ponad 1000 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 15 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Typ budynku Biurowo-handlowy
Cena 15 000 zł
Powierzchnia 150.00 m2
Cena/m2 100 zł
Piętro / liczba pięter Parter / 5
Typ okien PCV

Przedmiotem oferty jest powierzchnia usługowo – handlowa przystosowana do prowadzenia działalności medycznej usytuowana w nowoczesnym budynku położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

Nieruchomość usytuowana na parterze w skład której wchodzą cztery pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2. Istnieje możliwość wyboru powierzchni o metrażu dostosowanym pod potrzeby przyszłego najemcy. Dla tych powierzchni przysługuje prawo do korzystania z części wspólnych do których zalicza się: korytarze, poczekalnia dla pacjentów, recepcja, toalety, winda, usługa sprzątania, wywóz odpadów komunalnych, ochrona i monitoring obiektu.

Budynek w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy obiekcie wielomiejscowy parking postojowy. Ponadto obiekt wyposażony jest w instalację: - ochrony przeciwpożarowej, - alarmową na poziomie parteru i garażu,- monitoring ciągów komunikacyjnych i terenu zewnętrznego, - sieć internetową, telefoniczną, TV, - agregat prądotwórczy, - windę osobową.

CENA NAJMU:
PARTER – 100 zł netto/m2 powierzchni użytkowania. W cenę wliczono części wspólne + kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DZIERŻAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 1962 razy.