Ponad 1100 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Dom / Sprzedaż 295 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Krzeszyce, Dębokierz
Typ budynku Wolnostojący
Rok budowy 2000
Cena 295 000 zł
Rata kredytu * 1 584 zł
Powierzchnia 128.00 m2
Cena/m2 2 305 zł
Powierzchnia działki 3000.00 m2
Liczba pokoi 4
Piętro / liczba pięter Parter / 1
Typ ogrzewania Własne
Ciepła woda Inne
Garaż Tak

Polecam na sprzedaż nieruchomość, położoną w gminie Krzeszyce w miejscowości Dębokierz, zabudowaną domem poniemieckim wolno stojącym, o powierzchni mieszkalnej 128 m2, wraz z zabudową towarzyszącą: stodołą, oraz budynkiem gospodarczym murowanym o pow. około 150 m2, w którym znajdują się m.in. dwa zamykane garaże. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy a jednocześnie w dogodnej odległości od drogi krajowej nr 22 (relacji Kostrzyn – Gorzów Wlkp.), co umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum Gorzowa (25 km).
Budynki rozmieszczone zostały na działce o powierzchni 3000 m2 w rejonie charakteryzującym się bardzo dobrymi walorami środowiskowymi – w bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zalesione. Niezabudowana część działki została zagospodarowana, urządzono zieleń ozdobną, wykonano nasadzenia drzew owocowych i krzewów ozdobnych. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej po generalnym remoncie. Wymienione zostały okna, instalacja elektryczna, instalacja grzewcza - kocioł C.O na eko-groszek z podajnikiem, zainstalowano energooszczędny podgrzewacz wody SIMENS. Wykonano ocieplenie i elewację budynku zewnątrz. Wewnątrz ściany szpachlowane, malowane, na podłogach w pokojach panele. Łazienka w glazurze i terakocie po generalnym remoncie w 2012 r.
Układ funkcjonalny budynku mieszkalnego obejmuje:
- 4 pokoje, w tym dwa przejściowe
- łazienka razem z WC+ osobno małe pomieszczenie gospodarcze (garderoba)
- kuchnia
- pomieszczanie gospodarcze - kotłownia
Poddasze z możliwością zagospodarowania. Istnieje możliwość dokupienia działki gruntu bezpośrednio przyległej do posesji o pow 3100 m2)

Cena do negocjacji!
Uprzejmie zapraszam na prezentację!

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
1 584 zł
Oferta widziana 1328 razy.