Ponad 1100 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 1 200 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki
Typ budynku Kamienica
Cena 1 200 zł
Powierzchnia 94.50 m2
Cena/m2 13 zł
Liczba pomieszczeń 3
Piętro / liczba pięter Parter / 3
Typ okien Drewniane (stary typ)

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 94,50 m2 położony na poziomie parteru w niskiej III kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Dolinki.

Na powierzchnię nieruchomości składa się przestronna sala sprzedaży, dwa pomieszczenia biurowo – magazynowe, pomieszczenie socjalne, kuchnia oraz łazienka z wc.

Lokal o dużych możliwościach adaptacyjnych, parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności sprzedażowej, usługowej, szkoleniowej, biurowej czy kancelaryjnej.

Niewątpliwym atutem lokalu są duże przeszklone witryny oraz wejście z poziomu chodnika, co zapewnia duży przepływ pieszych. Dodatkowo lokal posiada wygodne wejście od strony zaplecza.

Nieruchomość wymaga remontu który pozwoli nowemu najemcy na adaptację wnętrza według własnego gustu oraz zapotrzebowania. Podłogi w sali głównej wyłożone terakotą, pomieszczenie socjalne oraz wc w terakocie oraz częściowo glazurze.

Okna w lokalu drewniane starego typu, dla zabezpieczenia mienia w oknach zamontowano kraty metalowe zewnętrzne.

Ogrzewanie nieruchomości z sieci miejskiej, ciepła woda ogrzewana z pieca elektrycznego.

Dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja na osiedlu z pełną infrastrukturą usługową oraz handlową dodatkowo w otoczeniu bloków mieszkalnych. Przy budynku znajdują się liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne. Osiedle Dolinki jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Cena najmu: 1 200,00 zł + VAT + 500,00 zł czynsz + energia
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 774 razy.