Ponad 1100 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 4 800 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Centrum
Typ budynku Niski blok
Cena 4 800 zł
Powierzchnia 87.00 m2
Cena/m2 55 zł
Piętro / liczba pięter Parter / 4
Typ okien Aluminiowe
Piwnica Tak

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 87 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w budynku mieszkalnym IV kondygnacyjnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta.

W skład powierzchni lokalu wchodzi sala główna, biuro, zaplecze gospodarcze, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia oraz wc.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w salach szpachlowane i malowane na podłodze położono terakotę, łazienka w glazurze i terakocie.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja w centum miasta, duże przeszklone witryny gwarantują idealne miejsce reklamowe, a wejście z poziomu chodnika stanowi udogodnienie związane z dużym przepływem pieszych.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie dużego wachlarzu działalności handlowej, bankowej, biurowej, szkoleniowej lub kancelaryjnej.

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia mienia rozprowadzony został system alarmowy. Duże witryny okienne gwarantują bezpieczeństwo dzięki wstawionym szybom antywłamaniowym.

Ogrzewanie lokalu miejskie, ciepła woda ogrzewana elektrycznie.

Dla zwiększenia komfortu użytkowników w lokalu zamontowano klimatyzację.

Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 4 800,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 370 razy.