Ponad 1100 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 4 740 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Śródmieście
Typ budynku Niski blok
Rok budowy 2016
Cena 4 740 zł
Powierzchnia 237.00 m2
Cena/m2 20 zł
Piętro / liczba pięter Parter / 3
Typ okien PCV

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo – handlowy o pow. 237 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim nowo wybudowanym III kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

Lokal składa się z dużej sali sprzedaży oraz zaplecza socjalnego wraz z wc.

Nieruchomość w stanie surowym, zamkniętym, daje to duże możliwości adaptacyjne oraz jego podział według potrzeb dla nowego najemcy.

Lokal nadaje się pod prowadzenie każdej działalności gospodarczej oraz usługowej dostępne duże powierzchnie oraz jego parametry dają możliwość stworzenia przestrzeni pod taką działalność jak mini market, punkt medyczny, klub fitness czy ośrodek szkoleniowy.

Dodatkowo powierzchnia lokalu sąsiaduje bezpośrednio z lokalem o pow. 234.91 m2, istnieje możliwość połączenia powierzchni dwóch lokali, co daje dodatkową możliwość stworzenia sklepu typu market.

Lokal o dużych przeszklonych witrynach oraz wejściem z poziomu chodnika, co niewątpliwie dodaje mu atrakcyjności. Położenie nieruchomości zapewnia duży przepływ ciągu pieszych oraz ruchu samochodowego.

W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe oraz handlowe, jak również sąsiedztwo bloków mieszkalnych.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe.

Cena najmu: 4 740,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

Właściciel lokalu przewiduje dwa warianty jego wynajmu:

- w kwocie 20,00 zł za m2 z możliwością wykończenia przez najemcę – cena najmu przy tej opcji pozostanie utrzymana przez okres 5 lat najmu,

- istnieje również możliwość wynajęcia lokalu z opcją wykończenia jej przez właściciela, ten wariant najmu przewiduje kwotę od 30,00 zł – 40,00 zł za m2 w zależności od standardu wykończenia lokalu.

OFERTA GODNA POLECENIA !!!

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE.

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 1057 razy.