Ponad 1100 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Dom / Sprzedaż 315 240 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Wolnostojący
Rok budowy 2016
Cena 315 240 zł
Rata kredytu * 1 692 zł
Powierzchnia 111.00 m2
Cena/m2 2 840 zł
Powierzchnia działki 1000.00 m2
Liczba pokoi 4
Typ ogrzewania Gazowe
Ciepła woda Piec gazowy
Typ okien PCV

Przedmiotem oferty jest wzorcowy dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 111 m2 położony w Gorzowie Wielkopolskim.

Dom wybudowany według projektu KARINA IV to propozycja dla czteroosobowej rodziny. Parter domu to przestrzeń mieszcząca pokój dzienny z wydzieloną częścią jadalną, kuchnia zaopatrzona w spiżarnię, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz holl. Strefę nocną domu zajmują trzy sypialnie ( jedna z nich zaopatrzona w garderobę) oraz łazienka. Strych domu to otwarta przestrzeń dostępna z holu schodami chowanymi w stropie.

Dom wybudowano z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości a jego konstrukcja oparta jest na prefabrykowanym szkielecie drewnianym:
- energooszczędna płyta fundamentowa;
- konstrukcja ścian stropu i więźby dachowej: strugane czterostronnie, suszone komorowo drewno świerkowe klasa drewna C24;
- poszycie ścian, sufit: płyta konstrukcyjna FERMACELL, tynki: ATLAS;
- docieplenia i wełna izolacyjna ROCKWOOL;
- okna: OKNOPLAST;
- instalacje: elektryczna, wodno - kanalizacyjna, CO ( bez kotła, z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym w kuchni i łazience )

Konstrukcja budowy domu oparta jest na prefabrykowanym szkielecie drewnianym. Po wylaniu energooszczędnej płyty fundamentowej przystąpiono do produkcji elementów ścian. Po zamontowaniu i zadaszeniu konstrukcji wypełniono ściany wełną. Następnie montowane są instalacje, okna, montowane jest ocieplenie zewnętrzne ścian ( 30 cm wełny mineralnej ) i tynkowanie. Domy takie charakteryzują się doskonałymi właściwościami termicznymi i są całkowicie niepalne. Niskie koszty realizacji i późniejszego użytkowania obiektu, krótki czas budowy a także stosowanie rozwiązań optymalnych z ekologicznego punktu widzenia oznaczają jedno - posiadanie domu drewnianego jest powodem do dumy.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBORU PROJEKTU DOMU POD WŁASNE POTRZEBY, NA WYBRANEJ PRZEZ KLIENTA DZIAŁCE ! ! !
Każdy wybrany przez klienta projekt będziemy nadzorować OD PROJEKTU DO WYBUDOWANIA NIERUCHOMOŚCI W STANIE DEWELOPERSKIM według powyższego opisu stanu nieruchomości.

CENY DOMÓW O POW. DO 100 m2 w KWOCIE 2 890 zł / M2

CENY DOMÓW POWYŻEJ 101 m2 w KWOCIE 2 840 zł / M2

TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI......

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
1 692 zł

Podobne oferty

Brak podobnych ogłoszeń.

Oferta widziana 1162 razy.