Ponad 900 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 3 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Biurowo-handlowy
Cena 3 000 zł
Powierzchnia 130.00 m2
Cena/m2 23 zł
Piętro / liczba pięter Parter / 1
Typ okien PCV

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo– handlowy o pow. 140 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim I kondygnacyjnym budynku usługowym, położony w Gorzowie Wielkopolskim.

Nieruchomość posiada powierzchnię 140 m2 i stanowi jedną całość, na zdjęciach widoczne są oddzielone przestrzenie których konstrukcja to regipsowe boxy, a ich likwidacja nie stanowi problemu dla nowego najemy, w skład powierzchni wchodzi również oddzielna toaleta.

Stan lokalu bardzo dobry, nadający się do natychmiastowego zaaranżowania powierzchni pod potrzeby nowego najemcy. Usunięcie lub rozbudowa boxów pozwoli na zagospodarowanie powierzchni według potrzeb nowego właściciela, ściany w lokalu szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone terakotą.

Dodatkowym atutem lokalu są duże przeszklone witryny oraz wejście z poziomu chodnika. Przy budynku znajduje się również parking przynależący do nieruchomości.

Ogrzewanie nieruchomości z sieci miejskiej, ciepła woda ogrzewana elektrycznie.

Położenie lokalu zapewnia duży przepływ pieszych, lokal jest usytuowany przy ruchliwej drodze i jest bardzo dobrze widoczny.

Powierzchnia oraz możliwość adaptacji lokalu stanowią niewątpliwe walory nieruchomości. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, handlowej, stworzenia marketu, powierzchni biurowej, klubu fitness czy apteki.

Cena najmu: 4 000 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.
Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 95 razy.