Ponad 600 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Oferty sprzedaży - 212 ofert.

Działka / Sprzedaż

Deszczno, Ulim

79 000 zł
Powierzchnia działki 789.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 100 zł
Działka / Sprzedaż

Gorzów Wielkopolski, Zakanale

1 009 800 zł
Powierzchnia działki 9180.00 m2
Przeznaczenie działki Services
Cena/m2 110 zł
Działka / Sprzedaż

Kłodawa, Mironice

248 400 zł
Powierzchnia działki 2070.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 120 zł
Działka / Sprzedaż

Deszczno, Osiedle Poznańskie

139 000 zł
Powierzchnia działki 1303.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 107 zł
Działka / Sprzedaż

Witnica

99 000 zł
Powierzchnia działki 1029.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 96 zł
Działka / Sprzedaż

Barlinek, Okunie

2 500 000 zł
Powierzchnia działki 64600.00 m2
Cena/m2 39 zł
Działka / Sprzedaż

Kłodawa, Chwalęcice

400 000 zł
Powierzchnia działki 1507.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 265 zł
Działka / Sprzedaż

Kłodawa, Wojcieszyce

179 000 zł
Powierzchnia działki 1100.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 163 zł
Działka / Sprzedaż

Kłodawa

360 000 zł
Powierzchnia działki 3001.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 120 zł
Działka / Sprzedaż

Bogdaniec, Wieprzyce

159 000 zł
Powierzchnia działki 3081.00 m2
Przeznaczenie działki Budowlana
Cena/m2 52 zł
Ofert na stronę: