Ponad 600 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Poradnik dla sprzedających

Planujesz sprzedać swoją nieruchomość jednak stajesz przed wieloma dylematami typu: za jaką cenę powinienem wystawić swoją nieruchomość? Ile czasu zajmie sprzedaż nieruchomości? Jak sprawić, aby moja nieruchomość wyróżniała się pośród setek innych ogłoszeń? Dlatego właśnie warto powierzyć sprzedaż profesjonalistom.

Poniżej przedstawiamy w skrócie poszczególne działania, jakie podejmujemy w celu skutecznej sprzedaży nieruchomości i uzyskaniu dla sprzedającego najlepszej możliwej ceny sprzedaży.


PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM, WSTĘPNE OGLĘDZINY NIERUCHOMOŚCI KONSULTACJE W ZAKRESIE ODPOWIEDNIEGO PRZYGOTOWANIA NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

USTALENIE Z KLIENTEM CENY SPRZEDAŻY

POMOC W SKOMPLETOWANIU DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI W PORTALACH INTERNETOWYCH, SERWISIE INTERNETOWYM ECH NIERUCHOMOŚCI, PRASIE BRANŻOWEJ, GABLOTACH PRZEKAZANIE INFORMACJI O  OFERCIE DO INNYCH BIUR NIERUCHOMOŚCI

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI POTENCJALNYM KLIENTOM

PROWADZENIE EWENTUALNYCH NEGOCJACJI CENOWYCH I INNYCH WARUNKÓW SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

POMOC W PODPISANIU UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

PODPISANIE NOTARIALNEJ UMOWY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI (SPORZĄDZENIE PROTOKOŁU PRZEKAZANIA NIERUCHOMOŚCI)

 

Na każdym z etapów możecie Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, oraz w razie potrzeby na pomoc współpracujących z nami podmiotów ( kancelaria notarialna, rzeczoznawca majątkowy). Sprzedający nie ponoszą kosztów notarialnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

Zespół ECH Nieruchomości