Ponad 1000 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 2 200 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Cena 2 200 zł
Powierzchnia 180.00 m2
Cena/m2 12 zł
Powierzchnia działki 1066.00 m2
Typ okien PCV

Przedmiotem oferty jest hala magazynowa o pow. 180 m2 posadowiona na działce o pow. 1066 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolski.

W skład powierzchni obiektu wchodzi duża hala magazynowa dodatkowo wyposażona w kanał, pomieszczenie magazynowe, biuro, szatnia oraz łazienka z wc.

Obiekt murowany, dodatkowo ocieplony styropianem. W pomieszczeniach podłogi wylane betonem, w magazynie wyłożone kostką polbrukową, w biurze wyłożone linoleum. Ściany w pomieszczeniach malowane.

Nieruchomość ogrzewana za pomocą pieca opałowego na węgiel, w biurze zamontowano grzejniki, hala oraz magazyn ogrzewane nadmuchowo. Ciepła woda z bojlera ogrzewana elektrycznie.

Terem wokół posesji ogrodzony siatką z dużą bramą wjazdową co umożliwia swobodny wjazd TIRom, plac przy posesji pozwala na swobodne poruszanie się TIRami.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia mienia zamontowano drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz rozprowadzono alarm.

Obiekt idealnie nadaje się pod działalność magazynową, produkcyjną lub warsztat, jego lokalizacja zapewnia ciszę i spokój co jest niewątpliwym atutem przy działalności produkcyjnej.

Cena najmu: 2.200,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 77 razy.