Ponad 600 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Działka / Sprzedaż 139 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Deszczno, Osiedle Poznańskie
Cena 139 000 zł
Rata kredytu * 746 zł
Powierzchnia 1303.00 m2
Cena/m2 107 zł
Powierzchnia działki 1303.00 m2

DZIAŁKA BUDOWLANA – OSIEDLE POZNAŃSKIE | PRĄD + WODA NA DZIAŁCE

LOKALIZACJA:
Na sprzedaż działka o powierzchni 1303 m² położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno – zaledwie ok. 8,5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

To dobre miejsce dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnej okolicy, ale bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do miasta.

OKOLICA:
Nieruchomość znajduje się przy ul. Skwierzyńskiej, w otoczeniu terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową oraz rolniczą. W sąsiedztwie niska, jednorodzinna zabudowa – miejsce, które naturalnie się rozwija i zyskuje na wartości.

DOJAZD I MEDIA:
Dojazd drogą asfaltową, ostatni odcinek ok. 140 m drogą gruntową (gminną) oraz drogą wewnętrzną.

✔ prąd – skrzynka na działce
✔ własne ujęcie wody (świetne np. do podlewania ogrodu)
✔ woda miejska – w drodze gminnej

WARUNKI ZABUDOWY:
Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego.

Brak miejscowego planu, ale aktualne WZ oznaczają jedno – możesz szybciej rozpocząć budowę swojego domu bez zbędnych formalności.

DODATKOWE ATUTY:
✔ wydane warunki zabudowy
✔ działka w kształcie prostokąta
✔ teren płaski – łatwy pod budowę
✔ działka ogrodzona (siatka + elementy betonowe)
✔ w cenie przyczepa kempingowa oraz wędzarnia
✔ dostępne badania gruntu – oszczędność czasu i pieniędzy

PODSUMOWANIE:
Jeśli szukasz działki gotowej pod budowę – z mediami, warunkami zabudowy i dobrym dojazdem do Gorzowa – ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę.