Ponad 1000 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Sprzedaż 390 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, os. Piaski
Typ budynku Biurowo-handlowy
Rok budowy 1995
Cena 390 000 zł
Rata kredytu * 2 094 zł
Powierzchnia 80.10 m2
Cena/m2 4 869 zł
Liczba pomieszczeń 4
Typ okien Drewniane (stary typ), PCV
Piwnica Tak

! ! ! UMOWA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! !

Przedmiotem oferty jest lokal wolnostojący, użytkowo – handlowy o pow. 80,10 m2. posadowiony na działce o pow. 160 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Piaski.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi przestronna sala sprzedaży, trzy pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne oraz łazienka z wc. Lokal częściowo podpiwniczony.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ściany w pomieszczeniach szpachlowane i malowane, podłoga w sali główniej wyłożona terakotą, w pozostałych pomieszczeniach na podłogach położono laminat, łazienki w glazurze i terakocie.

Nieruchomość wybudowana w 1995 roku z cegły ceramicznej, dach płaski, pokryty papą. Okna od strony frontu PCV, od zaplecza okna drewniane starego typu. Dla zabezpieczenia mienia w oknach zamontowano metalowe kraty antywłamaniowe oraz drzwi antywłamaniowe typu GERDA.

Lokal posiada dwa wejścia od głównej ulicy dla klientów oraz od zaplecza, co stanowi dodatkowe udogodnienie.

Ogrzewanie lokalu elektryczne, ciepła woda ogrzewana elektrycznie z grzałki przepływowej.

Dla zwiększenia komfortu użytkowania w lokalu rozprowadzona została klimatyzacja.

Posesja wokół nieruchomości pozwala na zagospodarowanie jej według zapotrzebowania przyszłego właściciela, istnieje możliwość stworzenia miejsc parkingowych przynależących bezpośrednio do lokalu lub stworzenia ogrodu dla klientów.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności usługowej, handlowej, szkoleniowej, kancelaryjnej czy gastronomicznej.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja na osiedlu z pełną infrastrukturą usługową oraz handlową, sąsiedztwo stanowią liczne bloki mieszkalne co zapewnia duży przepływ pieszych. Osiedle Piaski jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Cena: 390 000.00 zł BRUTTO.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! ! !

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
2 094 zł

Podobne oferty

Brak podobnych ogłoszeń.

Oferta widziana 330 razy.