Ponad 1200 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Sprzedaż 1 500 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Deszczno, Łagodzin
Typ budynku Biurowo-handlowy
Cena 1 500 000 zł
Rata kredytu * 8 052 zł
Powierzchnia 2850.00 m2
Cena/m2 526 zł
Powierzchnia działki 3300.00 m2
Piętro / liczba pięter Parter / 1
Typ okien PCV
Garaż Tak

Przedmiotem oferty jest prosperująca Wytwórnia Oklein Drzewnych i Tartacznictwo składająca się z hal produkcyjnych, magazynów oraz budynku biurowo – magazynowego o łącznej powierzchni 2850 m2 posadowione na działce o pow. 3300 m2 zlokalizowana w Gminie Deszczno, w Miejscowości Łagodzin.

W skład powierzchni obiektów wchodzą:

Biurowa na piętrze oraz powierzchnia magazynowa na parterze o łącznej pow. 720 m2. Część biurowa składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, gabinetu, który posiada wydzieloną strefę na salę konferencyjną, sekretariat, holl, kuchnia oraz wc. W skład magazynu wchodzi powierzchnia magazynowa, toalety, szatnia oraz sanitariaty wraz z natryskami.

Hale produkcyjne oraz magazynowe, które składają się z poszczególnych pomieszczeń:

Skrawarka oklein o pow. 305 m2 do której prowadzi wjazd przez metalową bramę otwieraną automatycznie, suszarnia do fornirów o pow. 380 m2, sortownia o pow. 100 m2 formatkownia o pow. 250 m2.

Kolejny obiekt obejmuje warsztat o pow. 500 m2, przestronną halę., ostrzlnia o pow. 80 m2, pomieszczenie socjalne w którego skład wchodzi jadalnia pracownicza oraz umywalnia o pow. 40 m2, szatnie z wc oraz natryski o pow. 100 m2. Pomieszczenia elektryczne oraz pomieszczenia socjalne dla personelu sprzątającego o pow. 10 m2. Dodatkowo pomieszczenie kotłowni z systemem olejno – grzewczym wraz z magazynem na skład opału o pow. 220 m2 oraz rezerwowym agregatem prądotwórczym o pow. 145 m2.

Obiekt obecnie jest dobrze prosperującą firmą produkcyjną.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM DO PRODUKCJI ORAZ OBRÓBKI DREWNA ! ! !

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do natychmiastowego rozpoczęcia działalności.

Magazyny oraz hale produkcyjne murowane z dogodnymi, dużymi bramami wjazdowymi elektrycznymi, podłogi wylane, posadzki betonowe lub polbruk w zależności od funkcjonalności. Budynek biurowo magazynowy murowany. Strefa biurowa na podłogach wyłożona deskami drewnianymi, ściany szpachlowane oraz malowane. Łazienka z wc w glazurze i terakocie.

Budynek biurowy pokryty dachówką betonową, dach magazynu pokryty blachodachówką. Budynki dodatkowo ocieplone styropianem 10 cm.
Nad bezpieczeństwem nieruchomości oraz dla zabezpieczenia mienia zamontowano monitoring oraz rozprowadzono system alarmowy.

Posesja wokół nieruchomości utwardzona, w pełni ogrodzona, plac na terenie posesji umożliwia swobodne poruszanie się TIRami, na posesji znajduje się również parking dla samochodów.

Dużym walorem nieruchomości jest jego lokalizacja z dala od zgiełku miasta oraz zabudowy domów jednorodzinnych co pozwala na swobodne prowadzenie działalności oraz produkcji. Obiekt znajduje się w odległości około 5 km. od drogi krajowej S3, łączącej Wrocław ze Szczecinem. Nieruchomość dzieli odległość około 90 km. od granicy w Kostrzynie Nad Odrą. Dodatkowo nieruchomość posiada bardzo łatwy i szybki dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
8 052 zł

Podobne oferty

Brak podobnych ogłoszeń.

Oferta widziana 584 razy.