Ponad 600 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Sprzedaż 70 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Typ budynku Pawilon
Cena 70 000 zł
Rata kredytu * 376 zł
Powierzchnia 40.00 m2
Cena/m2 1 750 zł

Cena do negocjacji! Uwaga! Pawilon można nabyć za kwotę 40 tyś. zł bez wyposażenia!

Na sprzedaż pawilon handlowy o powierzchni 40m2, usytuowany na rogu ulic Prądzyńskiego oraz Sowińskiego na Osiedlu Górczyn.

Pawilon jest dostosowany do prowadzenia sklepu, odnowiony i wyposażony w nowe zabudowy drewniane na warzywa, owoce i pieczywo.
Gustownie urządzony z podświetleniami ledowymi. Całość tworzy bardzo przyjemny klimat.
Na zapleczu chłodnia, toaleta, szafa na ubrania oraz tylne wejście dla dostaw.
Miejsce świetnie się sprawdzi jako np. salon dla psów lub inną działalność usługową.

W pawilonie pozostaje wszelkie wyposażenie, łącznie z wagą, lodówką itp.. Zabrana zostanie jedynie kasa fiskalna.
Pawilon posiada aktualny odbiór Sanepidu.

Media: doprowadzony prąd, woda i kanalizacja. Ogrzewanie klimatyzacją.
Opłaty: czynsz 800 zł/m-c plus prąd.

Zapraszam do kontaktu.

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat