Ponad 1100 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Lokal / Wynajem 6 500 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Hall
Cena 6 500 zł
Powierzchnia 340.00 m2
Cena/m2 19 zł
Powierzchnia działki 400.00 m2
Typ okien PCV

Przedmiotem oferty jest hala magazynowa o powierzchni 340 m2 posadowiony na działce o powierzchni 450 m2 położony w Gorzowie Wielkopolskim.

Hala została wyposażona w bramy wjazdowe oraz rampę przeładunkową. Utwardzenie terenu parkingu przy nieruchomości pozwala na swobodne parkowanie TIR-ów.

Ogrzewanie oraz ciepła woda w powierzchni biurowych za pomocą pieca elektrycznego.

Obiekt w całości murowany, dach pokryty blachodachówką. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zamontowano system alarmowy oraz monitoring.

Posesja wokół nieruchomości w pełni ogrodzona.

Stan oraz parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, oraz w obszarze terenów przemysłowych, pozwalających na prowadzenie działalności bez przeszkód stanowiących zakłócanie ciszy oraz porządku mieszkańców, gdyż nieruchomość znajduje się z dala od zabudowy mieszkaniowej jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta i w sąsiedztwie innych obiektów przemysłowo – magazynowych z bardzo bliskim wjazdem na drogę S3.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

Cena najmu: 6.500,00 zł + VAT + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
Oferta widziana 132 razy.