Ponad 600 ofert nieruchomości do Twojej dyspozycji!

Działka / Sprzedaż 299 000 zł
  • Opis oferty
Lokalizacja Kłodawa, Santocko
Cena 299 000 zł
Rata kredytu * 1 605 zł
Powierzchnia 1271.00 m2
Cena/m2 235 zł
Powierzchnia działki 1271.00 m2

DZIAŁKA BUDOWLANA Z ROZPOCZĘTĄ BUDOWĄ – SANTOCKO

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Santocko – 11 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja ta w ostatnim czasie należy do bardzo popularnych. Bliskość terenów zielonych, Gorzowa Wielkopolskiego oraz spokój i cisza to jedne z zalet tego miejsca.

BEZPOŚREDNIE OTOCZENIE:
Działka zlokalizowana w Santocku przy ulicy Sowiej – Jastrzębiej. Malownicza okolica na której wydzielono działki pod budowę kilku domów bezpośrednio sąsiadująca z lasem.

OPIS NIERUCHOMOŚCI ORAZ ROZPOCZĘTEJ BUDOWY
Działka położona na terenie płaskim o powierzchni 1271 m2 w kształcie prostokąta. Na nieruchomości rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego według projektu „Wymarzony 9” - 118,51 m2 powierzchni użytkowej – 5 pokoi. Dom posadowiony na płycie fundamentowej, wszystkie dotychczasowe prace wykonane ze starannością. Aktualne pozwolenie na budowę – nieruchomość gotowa do dokończenia bez straty czasu na formalności.

DROGA DOJAZDOWA ORAZ DOSTĘPNE MEDIA:
Dojazd drogą gruntową gminną. W drodze dostępne media m.in.: prąd oraz woda. Bezpośrednio przy działce skrzynka elektryczna. Do zrobienia pozostały przyłącza. Odprowadzenie ścieków bytowych – planowane bezodpływowe szambo.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA/WYDANE WARUNKI ZABUDOWY:
Przyległy teren oraz przedmiotowa działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Dzięki temu mamy wiedzę jak w przyszłości będzie wyglądało nasze bezpośrednie otoczenie.

JEŚLI OFERTA CIE ZAINTERESOWAŁA z chęcią przedstawimy jej szczegóły podczas prezentacji i odpowiemy na pojawiające się pytania.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Oblicz przybliżoną ratę kredytu

-
+
-
+ lat
1 605 zł
Oferta widziana 250 razy.